Takže...22.03.11

22. march 2011 at 14:06 | TaziDra |  To byl zase den
Grrr..Zase! ZAse píšu článek,jsem ve tří-čtvrtině a vono mě to vráti na hl. stranu blogu..! A co bylo ve škole? *zrovna se zacuckala Coca-Colou**...Samozdřejmě chci zase změnit dess*napi je se** ...D8m tam tamten,jak tam byli ty zvířátka a texty v bílim.. JEn ho možná malinko pozměním..NEbo možná udělám new! No..Takže ta škola...NA těláku hrůza když mě spadne míč sem nejhorší,když naší 'Super,čuper Lindushcee' JE samozdřejmě borec a ještě jí politujou,že to ten Turek hodil tak silně...!! LIDI Z MÉŠKOLY [Vy,na který to není,to určitě víte'] VYSERTE SI OČI! Ano,opravdu to myslím vážně..a jak nad tím přemýšlím...Musím vám říct[napsat] o tom hadovy...No normálně,jdu ze školy,čekám na tramvaj a najednou nějakej chlap a na krku má hada,oh málem bych zapoměla,ten had byl žívej...Tý jo..já tam na celou zastávku Kristíně začala řvát,jak má božího hada a,že chci taky a kdyby zrovna nejela tramvaj,ještě se toho chlápka zeptám,jestli si toho hadá můžu pohladit ♥♥♥ Ano,mám ráda Hady...No..taky musím-ano,zase-změnit dess a malinečko pozměnit MENU,jen tam něco doplním..Hmm..Za hoďku musím na Výtvarku,super,odreagování! :D Ale musím po někom vyžebrat prachy ♥ Třeba po mamce,to bude stačit..No,já jdu teĎ vzbudit mamku a jdu udělat něco s tím dessem..Hmm tak ahoj..a abych nezapoměla ve škole mě potěilo jen to,že mi KOušovka řekla,že mám hezkej ottif,že ještě takovej neviděla..A to jsem měla na sobě jen...podkolenky z lebkama,tří čtvrťáky...Tričko z lebkou v klobouku..Červeno-bílej svetr a modrou tažku přes rameno,ze Španělska..A samozdřejmě,v ruce černou bundu...
Lidi z mé školy,které jsem nemyslela[Je jich tak málo,že to napíšu]: Všichni kluci ze třídy,kromě Turka a možná Ervína..Dále Drgovku a Koušovku...Toničku,Rudu,jak se jenom jmenuje..No teĎ newim prostě on a jeho bratr,a v poslední řadě tu máme Terezu,Což je Peova sestra a..ano málem bych zapoměla Hazel..Ano to je opravdu vše,myslím,že jsem na nikoho nezapoměla!..Stěžuji si,že mám málo přátel,íkáte si,těhlech je dost...jenže se s nimi vydím jen ve škole a polovina z toho jsou třetáci a druháci..

Edit [22/03/11...14:05] robíhá 'Nekonečná soutěž' vešekeré informace ve vol. horním menu boxu!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kecka Kecka | Web | 22. march 2011 at 14:33 | React

No mně vv total nebaví, tak už sem doma :DD Ale musím psát ten sloh, tak si článek přečtu až pak, dpoufám že neva? Začni hrát až budeš mít doma ten rychlejší net, ůpáč jestli sem to pochopila správně, tak by jsi hrála jen u babičky a tam, nejseš každej den (?). a to by sis hru moc neužilaa.. :DD Já sem server 1, to si můžeš určit, ale město už ne :( . Ale za 1 000 se můžeš přestěhovat. A tísicovka je skoro nic.. Potom teda :DD Doporučuju přestěhovat hned ( Tábor!!), páč pak by si asi musela bourat dílny. A hlavně když bys mohla do naší gildy ( bohužel už je omezenej vstupp :( ) Tak by jsme ti rádi poradili. a hlavně bysme tam mohli víc spolupracovat ;))

2 Kecka Kecka | Web | 22. march 2011 at 17:23 | React

A do kkolikátý chodíš?
To víš no.. populární hoy se nezapřou..
Musím přiznat, že se mi víc líbil ten starej. Chci bejt upřímná :)

3 Kecka Kecka | Web | 22. march 2011 at 22:41 | React

Být tebou si počkám až puse tan net
Tím hoy sem myslela teda byl to překlep holky. Já chodím do 8. :DD
Jdu si tě najít na europe:DD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama