Už je to tak...[20.2.11]

20. february 2011 at 19:17 | CrazyTazi |  To byl zase den
Měním pžezdívku.Je to tak.Zas tolik se nezmění.Das neboj,pořád tam bude "Tazi" Ale "Crazy" se změní na Dragon..Tudéž bude přezdívka znít "TaziDra"...Taky se chci pochlubit diplomem! Dostala jsem ho za bleskajdu..:P mě se celkem líbí...jako překvápko je to good..:P Tady je ten dip:
Ano,tady mám ještě pžezdívku CrazyTazi..já vím...x) Jelikož jak píšete články tak mě se tam zobrazuje CrazyTazi.A ještě sem to nepřenastavila...Asi udělám taky něakou bleskajdu...Mám chuť udělat něakej dess! Jeden sem udělala,ale je to Layout.Dělala jsem ho podle jednoho návodu.Díky tomu návodu vim jak se dělají Layouty...:P Dneska mě takyjedna holka naštvala.Dělala jsem jí dess,tenhle:
dess
Poslala mi obrázky a asi 3X sem ten dess předělávala! Na blogu ten dess měla asi 10minut! Já jí ještě jako pako dělala popisky do menu a celý jí to nastavovala! Dost mě naštvala! Si tam dát jinej dess...Ten její je hezčí,protože není tak chaotickej..ale vona mi řekla ať to udělám tak jak je to tady..a pak si naordinuje jinej dess úplně jednodušitelně udělatelnej..ale to je fuk! tady je ten dess co sem dělala podle toho návodu:
desík koník
Tenhle Layout se mě fakt strašně líbí! Udělám ještě jeden ňeakej takovejhle,ale na tenhle blogís! jenže tamta holka ještě nezveřejnila jak ten layout "rozřezat" a dát ho na blog aby to vipadalo takhle...takže kdyby někdo věděl jak na to pište do komentů..:P..No a děsně se nudím.Sem úplně bez šťávi,jestli rozumíte *vzdychne* Vůbec se mi nechce do školy.Víte,jaká je to nuda,sedět v lavici sama zatím co všichni melou vo něčem..a vy když k nim přídete tak vás upo ignorujou? Co je tohle za život? DU udělat ten dess...pak ho zveřejním a časem až oběvím ten návod tak to sem dám...Jo a HONEY's pls přepište si mě na "DragonTazi"[bez uvozovek]...Tak pa lidi..du se dál nudit a udělat ten LAYOUT..pa..Jo a ještě..pls přihlašte se do VGS nebo do SONSladkost[odkaz najdete ve volitelným menu boxu>mé další blogy>hned to první ]..tak teda pa...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Das Das | Web | 20. february 2011 at 20:21 | React

ten spodní je nádhernej..! a z tý holky si nic nedělej! ;))

2 Dragell Dragell | Web | 25. february 2011 at 16:16 | React

Neboj, přemýšlím, že rozřezání uveřejním během 4 dnů :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama