15.ledna

15. january 2011 at 20:08 | CrazyTazi |  To byl zase den
Uff..mamka se ňeak extra nezlobí,šla jsem za ní,pro ňeaký věci,ale to je fuk,nejdřív zápisek..:"D

Ráno se vzbidim,se nasnídám,zuby vyčistim učešu a blkablabla..pak sem byla na FB...nO A PAk sme šli do luxoru,ale než sme tam došli tak sme se stavili na hřišti a cestou sem vyděla supeer brejle,takže sem se rozhodla,co budu zbírat..No apak sme došli do toho luxoru,tam babička sehnala to,co chtěla přečetla pár řádků,byli sme tam tak půl hodiny..no...No a pak jsem jela za mamkou,sem vyvenčila pejska,a není to Rocky,ale Dingo..:D sme mu jméno ještě změnili,stejně na rockyho nešlišel..:D :D No a Dingo mi vyjel po ňákim pudlovi,bo co to bylo..:D No..a od mamky sme teda jeli s tátou dál,nejdřív na Karlík,schánět dárek pro dědu,aole nic sme nesehnali,tak sme šli do My na národná a tam taky nic..No a tak sme nakonec jeli do tesca,nakoupili naký žiletky a pěnu po holení atd..a taky ňáký jídlo no..a pak sme dorazili dom a já si hned sedla ke kompu,že jo..:D :D No,babička mně k noťasi přinesla čaj a buchty..pohoda..:D No..a psala sem si s kámojdo,jelikož máme obě pořád depku..=( No a teď sem se konečně dokopala k tomu napsat tohle..:D No a už newim,co napsat,pleas napište do komentářů,o čem bych měla napsat článek..:D Jo a abych nezapoměla,teď jsem si přes blogovej prográmek navrhla triko:
předni<<<-Přední strana
Zadní strana->>>>

zadní
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Das Das | Web | 15. january 2011 at 20:41 | React

to tílko je božíí.. hlavně ta zadní strana..!! :D :D
Tak Dingo, jo? už jsem si zvykla na Rockyho.. ale on se Rocky jmenuje  nás eden boxer, co si s náším psem hrával strašně moc a pak když si spolu dlouho nehráli, páč je dycky potkal děda a ten měl něco s nohou tak po našem hafanovi vyjel.. a od tý doby na něj zejra ak to, chce se na něj vrhnout,a le ten náš debílek si s ním pořád chce hrát :/ já toho Rockyho nenávidím!§ :D
To je dobře, že se na tebe mamina nezlobí :))
a slyši na Dingo? ho musíte na to anučit.. třeba řekněte jeho jméno a dejte mu pamlsek :)
Snad vám nebude vyjíždet i po ostatních psech, no.. Náš Falkouš nemá problém s žádným, ale nějaký sním občas jo, noo. :/ ..
Tak přeju aby jste si Dinga hezky vycvičili :)
Klidně poradím! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama