O Kocourowi Jídlomilowi II.

11. december 2010 at 22:25 | CrazyTazi |  jednorázovky
Parodie Garfílda: O kocourovi Jídlomilovy-->

byl jednou jeden kocour a ten jse jmenoval Jídlomil!jmenoval se tak,protože nade vše miloval jídlo a povalování!

Jídlomil a podivuhodné stvoření-->

Takhle si jednou Jídlomil,Míca,Sid a Garfield vyrazilo o půlnoci do města,že zjistí jaký to je v Praze večer..tak jdou,jdou a najednou Míca říká:S-S-St-t-ooop niiik-k-kam nejděte...podívejt-t-e s-s-s-e před-d-d s-s-sebe!
Všichni koukají jak blazni!
Před nimi se zjevilo gigantické stvoření.."Side běž pro tu knířku o (ne)tvorech..Garfielde,ty běž sehnad asi tak 15Kg steaku..Míco ty zůstaň tady se mnou"!5ekl Jídlomil.."Jo a Garfielde vem ještě 2 balíčky chipsů..!Dodal Jídlomil.
"Dobře garfielde" Odpověděli zborově Garfield,Míca a Sid.Za chvíli se všichni vrátili..."Ukaž tu knížku".5ekl Jídlomil..Chvíli zuřivě listoval knížkou a pak narazilna obrázek toho (ne)tvora co byl asi 100m od nich.Všichni mu koukali přes rameno do knihy..Garfield mu poté podal 1. balíček chipsů-Jídlomil si začar brát a studoval co psali k obrázku toho (ne)tvora "Takže je to Standartní Západní ..je všežravec,tohle by měl být podle mě Teenager a je to na 100% samec"Prohlásil nakonec Jídlomil z plnou pusou."Fajn"Řekla míca,Sid i Garfield.."a k čemu nám to pomůže?"Zeptal se Sid.."To je jasné-ochočíme si ho..Jo a jen tak mimochodem zapoměl sem říci,že tomu to stvoření se říka: DRAK.!"Dodal Jídlomil..Všichni zmlkli.."Cože? Drak to je to stvoření co žere mladé panny?"Zeptal se Garfield.."Ne!"Odpověděl Jídlomil."Tohle stvoření nežere mladé panny...je to mírumilovné stvoření,které prý již vyhinulu,ale já jako velký znalec drakůvím,že pořád ještě některé druhy draků existují"!..Řekl znalecky Jídlomil."No,ale to je teď jedno plán je takovýhle:"Jídlomil začal všem vysvětlovat jak Draka chytnou..Když všichni doběhli pro to co potřebovali-šli na věc...!
Po něakých 5.hodinách se jim ho pomohlo chytit..všichni šli společně domů a draka chovali,ale taky se asi 1.hodinu hádali na jméně,ale potom se dohodli na jméně:Plamík..
"To byl zase,ale den..Teda Noc a Den.."Řekl Jídlomil.
Jo a ty steaky si nakonec ještě večer ugrilovali a snědli je..Mmm taky bych si dala..=D

Žeby Koneec....?
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama